Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

BIAŁKO

Katalog

Włączone filtry:
  Stan:

  Informacje:

  BIAŁKO Jest 10 produktów.

  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Konopie to najbardziej kompletne źródło białka. Jest bogate w aminokwasy egzogenne, kwas tłuszczowy i błonnik pokarmowy. Zawiera również witaminę E, cynk, fosfor i żelazo. Jest lekkostrawne i szybko się wchłania. Jest naturalnie bezglutenowe. Polecane osobom aktywnie fizycznym , odchudzającym się czy prowadzącym zdrowy tryb życia

  • Wzmacnia organizm  umysłowo i fizycznie. Pomaga w przyswajaniu wiedzy i poprawia pamięć. Polecana osobom mającym problemy z płodnościom. Ma działanie lekko energetyzujące. Zawiera cenne witaminy i minerały – B1, B2, B3 i C.  

  • Nasiona konopi są super składnikiem ze względu na swoja idealną  proporcję kwasów omega- 6 do omega-3  oraz zawartość 10 aminokwasów, co sprawia, że są doskonałym źródłem białka. Zawierają  błonnik, witaminę E oraz żelaza, fosforu, magnezu, cynku, miedzi, manganu oraz potasu. Nasiona konopne zmniejszają ryzyko miażdżycy, zawału serca oraz udaru. 

  • Białko konopne jest niezwykle bogate  w wartości odżywcze. Polecany osobom uprawiającym sport, gdyż zawiera 20 istotnych aminokwasów oraz osobom odchudzającym się, gdyż wysoka zawartość białka na długo zapewni nam uczucie sytości. Pomaga w podniesieniu sprawności fizycznej i zamianie tkanki tłuszczowej na sprężyste mięśnie. Polecany do musli, smoothie,...

  • To zdrowy, smaczny suplement diety, który można dodawać do codziennych posiłków. Jest bogatym źródłem energii oraz obfituje w liczne właściwości odżywcze.Postaw na zdrowy, aktywny tryb życia i na racjonalne odżywianie. Oferowane białko z grochu to składnik, dzięki któremu pozostaniesz syty przez długie godziny, bez podjadania i dodatkowych przekąsek. 

  • Czysta serwatka z ekologicznie hodowanych krów z Austrii, znanych z doskonałego mleka i jakość serwatki. Co najmniej 60% ich paszy to trawa, koniczyny i siano a troska o krowy jest zgodna z surowymi standardami ekologicznymi. Zawiera 80% białka. Średnia porcja zawiera 21 g białka. Nie zawiera glutenu.

  • Czysta serwatka z ekologicznie hodowanych krów z Austrii, znanych z doskonałego mleka i jakość serwatki. Co najmniej 60% ich paszy to trawa, koniczyny i siano a troska o krowy jest zgodna z surowymi standardami ekologicznymi. Zawiera 80% białka. Średnia porcja zawiera 26 g białka. Nie zawiera glutenu.

  • Zawartość białka w izolacie białka z grochu i ryżu: 64%. Średnia porcja zawiera 21 g białka. Nie zawiera glutenu.

  • Organiczny, wegański proszek ryżowy o smaku bananów i lucumy zawiera 59% białka. Średnia porcja zawiera 20 g białka. Białko pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej.

  • Organiczny, wegański 100% proszek z konopi zawiera 50% białka, naturalnie bogaty w niezbędne aminokwasy. Średnia porcja zawiera 17 g białka. Białko pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej. Wysokiej jakości białko z nasion tłoczonych na zimno.

  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów